Strona główna
Aktualności
Zarząd oddziału
Reproduktory
Szczenięta
Hodowle
Galeria
Archiwum
ZOOPSYCHOLOG


Informujemy, iż w hodowli PIANIKA FCI w Strzelnie w dniu 24.02.2016 r. urodził się miot beagle - miot A. Matka: PIANISSIMA Toruński Czar FCI, ojciec: BRAVEHEART Xandrina FCI. W miocie są 4 suczki i 1 piesek. Kontakt: Magdalena Maciak, 88-320 Strzelno, ul. Szulczewskiego 2.Informujemy, że w hodowli Qi Dogs urodziły się szczenięta rasy samoyed z unikalnego skojarzenia. Na świat przyszło 5 suczek i 3 psy.
Rodzicami zostali:
YANTAR IZ SEVERNOY YARANGI, importowany z Ukrainy, niezmiernie rzadko udostępniany do krycia reproduktor o unikalnym rodowodzie i wspaniałych osiągnieciach na ringach europejskich (Młodzieżowy Champion Polski, Młodzieżowy Champion Ukrainy, Zwycięzca Klubu, Multichampion, Multi Grand Champion).
Yantar to pies o doskonałych proporcjach, doskonałej samczej głowie, świetnej strukturze włosa i idealnym pigmencie, bardzo efektowny w ruchu o cudownie rodzinnym charakterze. Yantar jest zdrowym psem - wolnym od dysplazji biodrowej HD:A oraz od dziedzicznych chorób oczu.

Matką szczeniąt zostałabardzo utytułowana suczka z wiodącej polskiej hodowli The Glow of The Snowy Star – QIGONG OF ARES (Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2014 (Qualification for CRUFTS 2015), Chapions of Champion 2015, Zwycięzca Klubu 2015). Qigong to suczka o idealnie wzorcowych proporcjach, pięknej głowie, cudownie osadzonym i noszonym ogonie, doskonałej szacie. Qigong ma wspaniały charakter, pracuje jako kynoterapeuta z dziećmi (przedszkola, szkoły), osobami starszymi (domy pomocy społecznej) oraz chorymi w hospicjum. Jest przygotowana do egzaminu BH w ZKwP.
Qigongjest zdrowym psem - wolnym od dysplazji biodrowej HD:A oraz od dziedzicznych chorób oczu.

Szczenieta mieszkają w domu, razem z innymi zwierzętami i będą doskonale zsocjalizowane. Kontakt: 660 531 370, agnieszka@link.org.pl oraz profil na Facebooku: https://www.facebook.com/Hotel-dla-zwierz%C4%85t-Reksio-1696707513885964/


Informujemy, że w hodowli VOM HOLLANDHOF urodziły się szczenięta rasy berneński pies pasterski - 5 piesków i 4 suczki.
Więcej informacji na temat pochodzenia w załączonym rodowodzie.
Informacje na temat szczeniąt pod nr tel 609 66 21 24.